Santa Baby Care Nursery Pro

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 44 MB
  • Version 18.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Küçük çocuklar için üretilen bu eğitici oyun onların çok daha bilgili olmasını sağlayacak. Siz de hemen deneyin.

Çoğu anne ve baba çocuklarının oyun oynarken bile bazı bilgileri öğrenmesini ister. Çünkü çocuklar oyun oynarken öğrenmeye çok açıktırlar. Bu oyunda çocuklar bazı yararlı bilgileri öğrenecekler. Her yönden çocukların gelişimi için yararlı olan bu oyunda çocuklar küçük yaş grubundaki bebeklerin bakımı ile ilgilenecekler. Pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından destek gören bu oyun anne ve babaların da içini rahat ettirecek niteliklere sahip. Yüksek görünüm kalitesi ve sevimli ses efektleri ile bu oyun bir harika.

Oyun içerisinde çocuğunuza sorumluluk almak ve bakım işlemleri ile uğraşmak öğretilecektir. Oyun içerisinde size verilen bebeklerin günlük bakım ihtiyaçlarını giderek ve onların mutlu, sorunsuz bir şekilde yaşamasını sağlayacaktır. Bunu yapmak son derece kolay olduğu gibi oyun içerisinde de size yönlendirmeler yapılacaktır. Çocuğunuza sorumluluk almak ve görevleri yerine getirme bilincinin öğretileceği oyunda çocuğunuzdaki değişimleri fark edeceksiniz. Çocuğunuz artık sizin sorumluluklarınızın en kadar çok olduğunu kavrayacak ve elinden geldiğince gerçek hayatta size yardım etmeye çalışacaktır. 

 Harika bir eğitici oyuna siz neden sahip olmuyorsunuz? Siz de bu fırsatı kaçırmayın ve hemen indirin. Hemen inecek olan bu ücretsiz oyun ile çocuklar artık çok daha mutlu olsun. Onların gelişimine destek veren bu oyuna sahip olarak siz de onlara yardımcı olun. 

Daha Fazla Göster
Santa Baby Care Nursery Pro indir